Klubové akce

1. LEDOVÁ JÍZDA

Každý rok zahajují členové našeho klubu již tradiční novoroční vyjížďkou. Sraz účastníků je vždy 1.1. příslušného roku ve 13:00 v Puchmajerově ulici v Českých Budějovicích (zde). Akce se koná za každého počasí!
 
 
V roce 2019 se pořádal již 25. ročník!

2. JARNÍ TESTACE HISTORICKÝCH VOZIDEL

Akce se koná zpravidla během března a je přípravou na sezónu. Probíhá obnovování testací již registrovaných historických vozidel, testují se ale i vozidla nová. 
Více detailů a informací naleznete v sekci "Testace historických vozidel" v levé nabídce.
 

3. VETERÁN RALLYE KŘIVONOSKA

Hlavním bodem sezóny i činnosti našeho klubu je pořádání soutěže historických vozidel v našem mateřském autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou. V roce 2019 se konal již 49. ročník!
 

4. VETERAN JARMARK/BURZA na Křivonosce

Vždy dva týdny po hlavní akci sezóny (Rallye Křivonoska) pořádáme v autokempu Křivonoska burzu historických vozidel a náhradních dílů. Je zde možné dobře nakoupit, prodat i vyměnit celá historická vozidla i jejich díly.

5. POSLEDNÍ KOLO - MEMORIÁL PEPY KOVÁŘE

Zakončením sezóny je v našem klubu tzv. "Poslední kolo". Koná se v posledním týdnu měsíce září, vždy v den svátku sv. Václava  (státní svátek "Den české státnosti" - 28.9.).

6. VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE VCC České Budějovice

Prosinec není zvláště vhodný měsíc pro provoz historických vozidel, zato je vhodný k bilancování uplynulé sezóny a plánování té další. To jsou hlavní úkoly každoroční schůze členů VCC České Budějovice, která bývá svolávána vždy během první poloviny prosince.
 
(Skupinová fotografie členů VCC České Budějovice během valné hromady v roce 2013 - u kaple ve Zborově)